خلاصه ای از کتاب قدرت ذهن

 

جادوگر و پزشک:
جادوگرقبیله وپزشک دهکده سیاهپوستان زمانی درنفرین خودموفق میشوندکه بومیان به قدرت نابودکننده وی ایمان آورده وزیربارتلقین وی تسلیم شده باشند.
امروز روز خدا ست . من شادی و موفقیت و سعادت و آرامش خیال را انتخاب می کنم . سایه خدا وند امروز بر سر من است وهر کاری که می کنم با خیر و برکت همراه خواهد بود .هر بار که افکارم پریشان می شود از نو دقت خود را بر لطف و مهر پروردگارم متمرکز می کنم و می دانم که لطف او شامل حالم خواهد بود .
من یک مغناطیس وآهن ربای روحی هستم و هر چه را که خوب و آسمانی است به سوی خود جلب می کنم .
در حین گفتگو با ضمیر باطن باید با یقین با او صحبت کرد و در آخر از او به خاطر این کار سپاسگذاری نمود و در حین خواب کلمه ای را که مهم می دانی و در ارتباط با موضوع تکرار کنید .
ضمیر باطن شخص ایده ها و پاسخ ها و تعریف ها را با مکاشفه باطنی بر وی معلوم و مشخص می کند و این امر بر پایه تمرکز و دقت و توجه او بر روی موضوع مورد علاقه وی انجام می گیرد .
دکتر کیمبی روانشناس آمریکایی اظهار داشت که انسان قادر است با بهره گیری از استعدادهای روحی خویش در نقاط دیگر و هر جایی که مایل است ظاهر شود . از نظر وی بعد چهارم یا جسم اثیری آدمی همانند کالبد وی حقیقی می باشد .
دکتر کیمبی قاطعانه در سال ۱۸۴۷ اظهار داشته بود که من قادرم جسم خود را متمرکز سازم و در هر جا که مایلم ظاهر شوم . او واقعا بارها با استفاده از بعد چهارم وجود خود این کار را کرد و مدعی بود که ما می توانیم در صورت تمایل این استعداد خود را به کار بگیریم و به سفر های دور و نزدیک روحی برویم زیرا ما موجوداتی هستیم که از قید زمان و مکان و فضا آزاد هستیم .
رویا چیست ؟ رویا ها نمایش و تجلی ضمیر باطن است و به همین علت کاملا شخصی و فردی است .
و حتی حیوانات هم خواب می بینند . حدود یک سوم عمر ما در خواب می گذرد و در حین خوابیدن زندگی رویایی به نسبت زیادی فعال می شود .
(هوش و خرد بیکران من جایگاه واقعی مرا در زندگی برایم معلوم خواهد کرد و من در آن مقام قادر خواهم شد به بهترین وجه خود را نشان دهم و به مدارج عالی برسم و شرافتمندانه درآمدی مکفی کسب کنم . من همین الان جوابم را دریافت می کنم و به خواب آرام می روم)
هیچ مانعی بر سر راه گشودن رویای قلبی شما وجود ندارد مگر اینکه خود آن را خواسته و درنگ وتردید و یاس و نومیدی را خود به دل راه داده باشید . هیچ عاملی قادر نیست با نیروی شگفت انگیز درون و قدرت عقل و فکر شما به مقابله بپردازد و در برابر آن قرار گیرد .
پس از آرام سازی تن و جان خود در هنگام خواب از ضمیر باطن بخواهیم تا عقل و خرد را به یاری مان بفرستد و مشکل را حل نماید.
بهترین زمان برای بهره گیری از نیروی باطن برای جواب گرفتن از ایده ها و دریافت الهامات لحظات قبل از خواب است .
سخنان را با لحنی آرام و شمرده بیان کنید ولی باچنان ایمانی که مطمئن شوید ضمیرتان پاسخ لازم را خواهد داد.
(می دانم که ضمیرم از همه چیز آگاه است و خوشبختی و آرامش وآسودگی مرا می خواهد و جوابی را که می خواهم در مورد آن مسئله بر من فاش خواهد کرد .) سپس با یک کلمه و تنها با همین کلمه ( جواب ) به خواب بروید و هیچ فکر دیگری به سر راه ندهید.
این تکنیک را به همین ترتیب در روز و به هنگام بیداری نیز می توانید اجرا کنید . جسم و روح خود را آماده سازید و به مکانی خلوت بروید و با خود تنها شوید و چشمانتان را ببندید و ایمان بیاوریدکه همه چیز را می داند و شعوری بیکران دارد و از نیروی شگرف بر خوردار است که همه چیز را می بیند و از هر موضوعی اگاه است به هیچ چیز به جز همان قضیه ای که فکرتان را به خود مشغول ساخته نیندیشید.

تجربه دکتر مورفی

تجربه دکتر مورفی در مورد زنی که شوهرش آنرا گم کرده بود . به ضمیر باطنم سپردم : ( هوش بیکرانم می داند که خانم . . . . در کجا مخفی شده . می خواهم محل کار او را به من نشان بدهی و او طبق قانون الهی و نظم آسمانی با من تماس بگیرد . خدا وند دانا و توانا است .) و در نهایت تعجب دکتر مورفی به خواب آن زن آمد و سراسیمه به وی مراجعه کرد در حالی که دکتر هیچ وقت آن زن را ندیده بود .

ضمیر باطن تلقین پذیر است

ضمیر باطن تلقین پذیر است و بر اساس تلقینی که به آن می شود خواه درست یا غلط واکنش نشان می دهد به عنوان مثال پیش از خواب رفتن می توانید به خود تلقین کنید که امشب خواب دریایی را خواهم دید و آن را پیش چشمانتان مجسم نماید .یقینا همان شب به نحوی دریایی را به صورت رویا خواهید دید و ضمیر باطن منظره دل انگیزی برایتان به تصویر خواهد کشید.

ارتباط با نیروی روح و روان

واژه دعا : درخواست و تمنای خالصانه و از سر ایمان قلبی و یگانگی روحی و معنوی با پروردگار متعال. . . . . دانشمندان و متفکران دوران ما خدا وند را به صورت هوش و خرد بیکران نهان در ضمیر باطن می دانند و وجود هر انسان را از قدرت خدا وند سرشار می دانند. پروردگاری که روح است و شکل و شمایل و زمان و مکان نمی شناسد و جاویدان و ابدی است و همان روح در کالبد هر بنده ای نیز حضور دارد .
پس بدانید که آفریدگار در فکر و اندیشه و احساس و خیال ما حی و حاضر است و قسمت نامرئی وجود ما را شکل می دهد . و اصل حیات و هستی است و عشق نامتناهی و اعتدال مطلق و هوش بیکران است .
پروردگار می فرماید : پیش از آن که مرا بخوانند من جوابشان را می دهم و هنگامیکه به سخن درآیند من گفته هایشان را می شنوم .
خالقی که کائنات و گیتی و آدمیان و جانورا ن را خلق کرده و میلیون ها ستاره و کهکشان را به وجود آورده چگونه ممکن است اشرف مخلوقات و انسان اندیشمند خود را از هوش بیکران خود بی نصیب ساخته باشد ؟ ضمیر باطن ما پاسخ هر مسئله و موضوعی را می داند زیرا برای این استعداد شگرف و بی همتا ( ضمیر باطن ) هرگز معمای پیچیده و مشکلی وجود نداشته است .
تشبیه کسانی که از نیروی شگرف و بی پایان ضمیر باطن خویش بی خبرند همانند انسان بدوی است که اگر او را به خانه خود بیاورید و یک هفته تنها در خانه بماند به علت جهلی که در استفاده از وسایل امروزی دارد جانش را از دست می دهد .

اگرمیخواهیدتصمیمتان عملی شودآن راباسماجت باورکنیدوبدان ایمان داشته باشید.)امرسون

امرسون دانشمند آمریکایی گفته است : بخت و اقبال در هیچ تصادف و اتفاقی دخالت ندارد و همه چیز طبق نظمی معین صورت می گیرد یعنی اگر خواسته و دعای ما مستجاب شود اجابت آن به علت قوانین فکر و روح ما بوده است خواه از آن آگاه بوده ایم یا نبوده ایم .
تمام صفات و محسنات و قدرت ها و خصلت هایی که به خدا وند نسبت داده می شود در اعماق ضمیر انسان وجود دارد و در هر لحظه می توان این عقل و هوش ذاتی و روح جهانی و اصل هستی و فکر برتر را صدا زد و احضار کرد و یاری خواست.
مهم نیست که اینک در جستجوی چه هستید مهم آن است که هر چه می خواهید در باطن و درون شماست و منتظر است تا صدایش بزنید و احضارش کنید و به شناخت و معرفت آن نائل شوید .
صلح و صفا و شادی و عشق و ثروت و برکت و شفا و تندرستی از هم اکنون در دسترس شماست و راه حل هر مشکلی که دارید هم اکنون زیر نور خورشید قرار گرفته و نوری بر آن تابانده شده تا قادر به یافتن و تشخیص آن بشوید . ایده های خلاقه فکر با امواجی بی پایان و بیکران در ذهن و ضمیرتان به صورت چشمه ای جوشان جریان دارد . و در این میان تنها کاری که باید بکنید این است که آن را طلب کنید و احضار نمایید و احساس کنید و ایمان بیاورید که پاسخ مطلوب نزد شماست و همیشه راه حلی وجود دارد و در صورتی که بخواهید آن را خواهید یافت.
وقتی که با ناله و زاری التماس می کنید و چیزی از خدا می خواهید این موضوع را قبول کرده اید که هنوز نمی دانید چه می خواهید و در نتیجه احساس نداشتن و کمبود بیش از پیش تنگنا و محدودیت و استیصال و نکبت را به همراه می آورد . خدای که با لحنی ملتمسانه و با گریه و زاری به سویش روی می آورید از پیش همه چیز را به شما عطا کرده است و آن ( نیروی بیکران ضمیر باطن ) است .شکر پروردگار را به جای آورید و از اینکه به این نکته آگاه شدید احساس شادمانی و شعف کنید تا ضمیر باطن نیز در این آرامش بتواند جواب معما و مشکل را بیاید و وارد ذهنتان سازد .
نعمت های الهی از ازل در اختیارتان قرار داده شده تا از خیر و برکت آن برخوردار شوید و از درونتان بخواهید.
( می دانم و قبول می کنم که نیروی شفا دهنده نامتناهی وجود من که مرا آفریده می تواند از نو به من شفا ببخشد و من شادابی و سر زندگی خود را از هم اکنون طلب می کنم . هوش و خرد بیکرانم بر در قلبم می زند و خاطر نشانم می سازد که جواب و راه حل در وجود خود من است . روح و فکرم آغوش گشوده و پذیرای عقل و دانایی نامتناهی است . برای راه حلی که به ذهنم می رسد و من آن را به روشنی می بینم خدا را شکر می کنم).
زمانی می توان ادعا کرد از شخصیتی پولادین و جذاب بر خورداریم که از قانون فکر و روح بهره مند شده باشیم.
 خدا وند هنگامی با شما یگانه و صمیمی خواهد شد که شما نیز به طور منظم و مداوم روح خود را از عشق و مهر و شادمانی و آرامش او سرشار نمایید. و این صفات را در بیرون به نمایش بگذارید و متجلی سازید .
 پروردگار عشق است و بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از التماس و زاری به سوی او دست بردارید چرا که هر چه می خواستید از قبل دراختیارتان نهاده و باید آن را با یقین بخواهید .
(ای خدای بزرگ بگذار روح من دور از هیاهوی افکار دنیوی در زیر بالهای تو پناه گیرد و بگذار قلبم این دریای ناآرام امواج در تو آرام گیرد ).
اگر خدای خود را در افلاک و آسمانها و دور از دسترس خود نشانده اید یقینا برای رسیدن به او راهی دراز و پیچ در پیچ باید بپیمایید حال آنکه خدا همیشه حاضر است و در هستی و وجود شماست.

ایمان چیست:

ایمان چیست ؟ نوعی ارتباط روحی و طرز تفکر و روش اندیشیدن . ایمان استعدادی است باطنی که هر چه را حقیقی بشمارد بر ضمیر باطن ثبت می کند . و هر چه را که بتوان در اعماق ضمیر ثبت نمود خواه ایده باشد یا هدف و مقصود همان را در بیرون متظاهر و آشکار می سازد.
در واقع ایمان : روش و شیوه تفکر و نحوه باور و اعتقاد و قبول و پذیرش روحی و فکری است . یک شیمیدان به قوانین شیمی ایمان و اعتقاد دارد و یک کشاورز به قوانین زراعت . . . و انسان هم باید بیاموزد که به قوانین روح و فکر ایمان بیاورد و این را از عملکرد ضمیر باطن و ضمیر روشن خود یاد بگیرید و ارتباط و کار برد این دو مرحله را بفهمد و تشخیص دهد .
اعتقاد داشتن و باور داشتن یعنی : قبول آن چیز به عنوان حقیقت است و باور داشتن در واقع زنده نگه داشتن آن فکر و ایده در ذهن است.
برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها باید همیشه ارتباط روحی را با ضمیر باطن فعال نگه دارید تا سپیده بخت و اقبالتان بدمد و سایه های سیاه از زندگیتان پراکنده شوند.
( می دانم که هوش و خرد ضمیرم راه های مختلفی دارد تا خواسته های مرا عملی سازد . راه های که فکر و هوش من از آن آگاه نیست . من این عقل متعالی را در خویش پیدا می کنم و با تکیه بر نیروی شفا دهنده وجودم بار دیگر سلامتی خود را به دست خواهم آورد )
( ای آفریدگار گیتی می بینم که همه چیز در اطراف من تغییر می کند و از بین می رود جز تو که پایدار می مانی . پس با من بمان )
منبع و کانون قدرت روح
هنگامی که دست به دعا بر می دارید دلهره ها و تشویش ها و نگرانی ها ی خود را با آن در نیا میزید . بهتر است حالت تمرکزی برای خود ایجاد کنید که هیچ فکر منفی در آن راه نیابد . تمامی دقت خود را متوجه راه حل مشکل تان سازید و بدانید که جواب معما و مساله به طریقی خود را نشان می دهد به طوری که خود تا آن زمان به فکرتان خطور نکرده بود .مثبت اندیش باشید وقتی که دچار ترس و اضطراب می شوید با یاد خدا آن را از سر دور کنید .
خود را به آفریدگار خویش بسپارید تا گذرگاه خیر و برکت و نعمت او بشوید و کمال و دانایی و زیبایی و عشق و آرامش و رفتار نیک داشته باشید . اگر به این طرز اندیشیدن عادت کنید تمام درها به رویتان باز خواهد شد .پایتان را از روی شلنگی که با آن گلها را آب می دهید بردارید تا آب زلال و حیات بخش زندگیتان را شاداب و پر بار و با طراوت سازد.
بعد چهارم حیات
بعد چهارم حیات : مکانی است که ما هر شب پس ازبه خواب رفتن در آن دیار به سیر و سفر می پردازیم.
رهاسازی نیروهای درون
(جویبار آرام ملکوت در من جاری است و عشق پروردگارم روح و جان مرا در خود می گیرد . روحم لبریز از آرامش و صفا و سکون و تعادل است . پروردگار در همه جا راهنمای من است و پیوسته در انتظار بهترین ها هستم . خدا را در اوج هستی و حیاتم می بینم و می دانم که خداوند به ما روحیه ترس و تشویش و اضطراب نداده و آنچه عطا کرده عشق و قدرت و روح آرام بوده است)
جادوی ایمان ( فرشته نگهبان یا عقل و خرد و شعور باطن)
به فرشته نگهبان وجودتان ایمان بیاورید تا در تمام مراحل زندگی یاریتان می کند این فرشته همان هوش و خرد ضمیر باطن شماست و ایمان بیاورید که عشق و مهر پروردگار هستی شما را در بر گرفته و جسم و روح تان را زیر پوشش خود قرار داده است و از آنها محافظت می کند .
این نکته را هیچ گاه از خاطر نبرد که شما سن و سال و یا موی سپید خود را در معرض فروش نگذاشته اید .شما دارید استعداد و قابلیت و کفایت و تجربه خود را که طی سالهای متمادی جمع آوری کرده اید می فروشید .
سن وسال و گذشت عمر پرواز سال و ماه نیست : بلکه سپیده دم عقل و دانایی است .
آب های یک اقیانوس قادر به غرق حتی یک قایق کوچک هم نخواهند بود مگر اینکه آب درون آن نفوذ کرده باشد . بر همین قیاس مشکلات و دشواری ها و مسائل و چالش ها زمانی می توانند سفینه و قایق وجود انسان را غرق کنند که خود آن را خواسته و به درون راه داده باشیم .
این تمرین را برای اجرای درست تصمیم های خود به کار ببرید :
من می دانم که شعور و هوش و ادراک ضمیر باطنم در درون من فعال است و هر چه را که بخواهم بدانم آن را بر من معلوم می کند . هوش بیکران و عقل و خرد بی پایان شعور باطن و ضمیرم تصمیم های مرا می سازند و سامان می دهندو حاصل آن درست کرداری و درست رفتاری و خواست و نیت صحیح در زندگیم می باشد . من عقل استدلالی را می شناسم و از آن پیروی می کنم . محال است که از هدف دور شوم .پاسخ مشکل و مساله خودرابه رو شنی ووضوح میبینم وبه خاطرشادمانی و دعا و خواستم که مستجاب شده شکرگذار خدا وند هستم .
آرام باش و بدان که من خدا ی تو هستم.( از انجیل )
شگفتی های ضمیر باطن
خانمی که با بکار بستن تمرین های این کتاب ( قدرت ذهن . نوشته دکتر مورفی ) توانسته بود بیماری چشمان خود را که در حال نابینا شدن بود شفا دهد و این تمرینات را به مدت پنج ماه ادامه داد و با ارسال نامه ای از دکتر مورفی تشکر کرده بود . دعایی که این خانم به کار برده بود چنین است :
( روح آفریننده ای که پیکر و جسم مرا ساخته هم اینک چشم هایم را از نو می سازد . نیروی شفا بخش وجود می داند چگونه درمانم نماید و شفا ببخشد و بر اساس طرح آسمانی و خدایی هر سلول کالبد مرا از نو می سازد . صدای پزشکانم را می شنوم و آنها را می بینم که سلامتی کامل چشمهایم را مژده می دهند و من این تصویر را از هم اکنون در خاطر و ضمیرم حفظ می کنم و آن را به وضوح می بینم و صدایشان را می شنوم که با خوشحالی می گویند : تو خوب شده ای و این یک معجزه است می دانم که این نقش سازنده در اعماق ضمیر باطنم جای می گیرد تا رشد و گسترش پیدا کند و شکوفا شود و می دانم که نیروی شفا دهنده حیات و هستی با وجود مدارک و شواهد بافت ها و عضلات چشم هایم را دوباره می سازد و زنده می شوند . من این را حس می کنم . به آن ایمان دارم و با هدف خود ( سلامتی کامل ) همنوا و یکی می شوم .
چیزی که این خانم را به این نتیجه شگرف رسانده:   ۱- ایمان و اعتقاد به قدرت درمان کننده درونش        ۲-پشتکار و تکرار مداوم تلقین ها به ذهن و ضمیر باطن
چگونه نیروهای درونی می توانند زندگی انسان را تغییر دهند ؟
پیش از آن که به خواب بروید توجه کامل خود را بر مشکل و مسئله ای که دارید متمرکز نمایید و یقیین داشته باشید که پاسخ آن در رویاهایتان ظاهر خواهد شد و یا به نوعی دیگر جواب را دریافت خواهید کرد .
جسمم در این جا و در این مکان است ولی فکر و روحم و احساسم با آفریدگار است:که در خانهء تن و هستی من منزل دارد . پروردگار راهنما و مشاور و حامی من است آرامش و صفای خدا روحم رادر خود می گیرد و من در خانه خود در پناه او قرار دارم و از این به بعد برای هیچ تنابنده ای هیچ قدرتی قائل نمی شوم و افکار منفی دیگران در من اثری ندارد چون خدا را با خود دارم .
ما نباید هیچ فرد و هیچ موقعیت و حادثه و رخدادی را چنان عمده کنیم و مهم و مقتدرش بشماریم که خود مرعوب و مجذوب آن گردیم بلکه باید تمام نگاه ما معطوف آفریدگاری باشد که در هستی و درون ما است : روح زنده و مقتدری که از هر نیروی عظیم تر است .
هر پایان می تواند آغازی دیگر باشد.
هیچ موقعیت و وضعیتی به خودی خود نومید کننده نیست . وقتی که عزیزی از دست می رود این موضوع را باید فهمید که هر پایانی به آغاز می رسد بنابراین با تولد دوباره آن عزیز از دست داده می توان بار اندوه خود را سبک کرد چرا که او به بارگاه ملکوتی پیوسته و از آنجا وارد بعد چهارم حیات گشته و جامه ای نو بر تن کرده و کالبدی تازه یافته است . پس به آنچه احتیاج دارد دعای خیر بازماندگان و طلب آرامش و شادی روح است .
ضمیر و شعور آدمی به هر سوالی پاسخ می دهد . به شرط آنکه پرسش خود را بدون ترس و تردید و با اطمینان کامل مطرح سازید که در این صورت جواب مناسب با نظم آسمانی و از طریق عشق الهی به ذهن خواهد رسید و به دنبال کارهای دیگر خود بروید و مطمئن باشیدجواب رادرزمانی که انتظاررسیدن آن رانداشتیددریافت خواهید کرد.
روزی چند بار به مکانی آرام بروید و به مدت چند دقیقه این کلمات معجزه بخش را تکرار کنید :
( من در دایره عشق و محبت پروردگارم قرار دارم و رایحه هستی بخش آفریدگارم مرا در بر گرفته و نوازشم می کند و زندگی شاد و خوشی دارم . نام خدا را که بر زبان می آورم احساس می کنم که او مراقب و حامی من است و هر مصیبت و بلایی از من دور می شود )
 قلمرو بیکران فکر
هرچه را احساس کنیدهمان رانیزبه سوی خود جلب خواهید کردو خود را هر گونه تصور نمایید همان خواهید شد.
 احساس : به بیانی دیگر علاقه و عشق وافر به چیزی یا کسی را معنا می کند. زمانی که به موفقیت و آن چیز یاآن شخص دست می یابیم که ازاعماق وجودمان واز ته دل خواستار آن باشیم و یقینا زمانی به آن خواهیم رسید.
اصل حیات و هستی بر سلامتی و تندرستی و زندگی در رفاه است اگر بیماری اصل بود هیچ کس شفا پیدا نمیکرد زیرا ناخوشی اصلی است غیر طبیعی از آنرو هر کس از قدرت انتخاب برخوردار است و می تواند افکار خود را بر پایه تندرستی و رفاه و عشق و ثروت بنا کند .
روزی چند بار این کلمات را تکرار کنید :
ترقی و پیشرفت حق من است و شایسته و سزاوار آن هستم . کارها را به درستی انجام می دهم و پاداش آنها را می گیرم . در طول شبانه روز تلاش می کنم و به پیش می روم و از لحاظ روحی شکوفا و نیرومند و توانا و از حیث مالی و اجتماعی هم موفق می شوم . می دانم که هر چه را باور کنم و در قلب خود احساس کنم همان خواهد شد . می دانم و یقین دارم که این حقایقی که صحت آنها را قبول دارم در ضمیر باطن من جای می گیرد و همچون دانه های که در زمین کاشته می شود به بار خواهند نشست . من این دانه ها ( ایده ها و آرزو ها ) را همواره با ایمان و اعتقادخودآبیاری خواهم کردوبه خاطرمستجاب شدن دعاوآرزو هایم شکرگذار خدا وندخواهم بود.
دعا کردن راه و روش خود را دارد . به خدا ی خویش روی آورید و یاد مهربانی عشق و صفا و زیبایی و قدرت بیکران او را در خاطر خود زنده سازید و ایمان داشته باشید که او شما را دوست دارد و حامی و مراقب شماست.
ضمیر باطن انسان سازنده و احیاکننده پیکر و اندام اوست و بر تمام وظایف غیر ارادی دستگاه های بدن نظارت و تسلط کامل دارد و همچنین ضمیرباطن مخزن و انبار حافظه است و هر چه را به عنوان حقیقت بپذیرد و در خود راه دهد برای تحقق آن وارد عمل می شود .
زبان ضمیر باطن نمادین و سمبولیک است و به این علت است که در رویاهای ما غالبا آرزوهای سرکوب شده و واپس رانده مان امکان بروز و ظهور پیدا می گند و این ضمیر عالی را می توان روح بزرگ و روح خدا یی و هوش و خرد بی نهایت خواند .
متمرکز شدن شخص با ضمیر باطن از اهمیت خاصی برخوردار است و با اشباع ایده ها ی رفاه_ موفقیت و شادی و تندرستی می توان به آنها دست یافت .

کلام آخر

خود را با نیروی درون خویش هماهنگ سازید و به خود بقبولانید و ایمان بیاورید و بدانید که از عالم بالا الهام می گیرید و اینکه روح آفریدگار جویبارهای افکارتان را به جریان می اندازد و این خدا ست که از درون شما به سخن می آید و عمل می کند و قلم را در دست تان می گذارد و شما به نگارش می پردازید . بخواهید که سخن و کلام تان برای روح و جان تان شیرین و هستی بخش و شفا دهنده باشد . قبول کنید که پروردگار شما را دوست دارد و مراقب و پشتیبان شماست و رودخانه آرامش ( او ) فکر و دلتان را سیراب می کند .احساس کنید که در نور محبت ( او ) غرقه شده اید و شادمانی و شادکامی زندگی تان را سرشار ساخته است و این لحظه های شیرین را تا واپسین دم نگاه خواهید داشت .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *