قدرت ذهن چیست(۵ روش استفاده از قدرت ذهن و فکر)
قدرت ذهن قدرتی است که با استفاده از آن می توانیم به تمام خواسته ها و آرزوهای تان برسید. با توجه به اینکه سوالات زیادی در زمینه قدرت ذهن در قانون جذب از من پرسیده شده است تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع در مورد قدرت ذهن انسان و روش های استفاده از آن را بنویسم.
اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چطور می توانید با قدرت ذهن به تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید برسید؟ یا اینکه آیا برای استفاده از قدرت ذهن حتماً باید توانایی خاصی داشته باشیم یا هر کس به این قدرت دسترسی دارد؟
مطمئن هستم شما اهداف و خواسته هایی دارید که دوست دارید به آن ها برسید . ممکن است این سوال را بپرسید که چطور می توانیم به خواسته ها و آرزوهای مان برسیم؟ در این مقاله روش هایی را به شما آموزش خواهیم داد که اگر در زندگیتان پیاده سازی کنید نتایجی می گیرید که قبلاً نمی گرفتید. فقط و فقط از شما می خواهم اگر به دنبال این هستید که می خواهید از قدرت ذهن و تفکر تان استفاده کنید هر آنچه که در این مقاله را به شما آموزش خواهم داد را باید در زندگی تان به صورت مداوم و همیشگی تمرین کنید.
تمام نکاتی که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد نکاتی است که زندگی من را به طور کامل متحول کرد و اگر این تمارین یا نکات را شما هم در زندگی تان به صورت دائم و همیشگی پیاده کنید نتایجش را در زندگی تان خواهید گرفت. پس از شما می خواهم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا شما را با قدرت ذهن و روش های استفاده از قدرت ذهن و قدرت فکر به صورت کامل آشنا کنم.

قدرت ذهن چیست؟

ذهن (mind) انسان دارای قدرتی است که با استفاده از آن میتوانید هر شرایطی را که می خواهید خلق کنید. البته ذهن یک ارتباط بین انسانها و کائنات است. یعنی شما اگر بتوانید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن خود استفاده کنید خیلی راحت می توانید هر خواسته و هدفی را که دارید خلق کنید و به آنچه که می خواهید برسید. یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلاً قدرت ذهن را باور ندارند و فکر میکنند که قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند. اگر شما هم به قدرت ذهن باور دارید و میخواهید از قدرت ذهنتان استفاده کنید تمام روش ها را در این مقاله به شما آموزش دادیم.
می خواهم همین حالا به شما بگویم که اگر بتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید و ذهنتان را کنترل کنید می توانید به هر آنچه که می خواهید برسید. ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را دارد و اگر اصول آن را بدانید و بتوانید ورودی‌های ذهنتان را کنترل کنید میتوانید از این قدرت نامحدود یعنی قدرت ذهن و تفکر تان استفاده کنید.
شما بر اساس مغزتان زندگی می کنید. یعنی مغزتان است که به شما دستور می‌دهد چگونه زندگی کنید . تنها فرق بین تمام انسان های موفق و ناموفق در کره زمین این است که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند. اما ممکن است این سوال پیش بیاید چطور می توانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم و ذهنمان را کنترل کنیم؟
بهتر است قبل از اینکه به سراغ مبحث اصلی روش‌های کنترل ذهن برویم شما را با قانون جذب آشنا کند. البته مقالات زیادی در این زمینه در سایت مدیر افکار قرار دادم اما برای اینکه بهتر و راحت تر به قدرت زندگی ببرید و ببینید که چطور می توانید با استفاده از قدرت ذهن بخش آرزو و خواسته هایتان برسید بهتر است با قانون جذب آشنایی داشته باشید. پس همراه من باشید تا شما را با رابطه بین قدرت ذهن و قانون جذب آشنا کنم.

قدرت ذهن و قانون جذب

قبل از اینکه با عملکرد ذهن آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور می‌توانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید بهتر است با قانون جذب آشنا باشید. قانون جذب (law of attraction) یک قانون ثابت در دنیاست که با استفاده از این قانون می‌توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای تان برسید. اما چطور ممکن است که با استفاده از قانون جذب به آنچه که می‌خواهیم برسیم؟
بر اساس تعریف ساده قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید آن را وارد زندگیتان می کنید. به عنوان مثال وقتی به بی پولی، بیکاری و… فکر می کنید با استفاده از قانون جذب بی پولی و بیکاری را وارد زندگیتان می کنید.و برعکس وقتی به پول و ثروت فکر می کنید در حال جذب آن هستید.
خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب واقعی نیست، ولی می خواهم این را به شما بگویم که شما همین حالا که در خواندن این مقاله هستید در حال استفاده از قانون جذب هست. شما که قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید در حال استفاده از آن هستید. پس بهتر است که همین حالا دست به کار شوید و به درستی از قانون جذب استفاده کنید.
اما سوالی که ایجاد می شود این است که رابطه بین قدرت ذهن و قانون جذب چیست؟ بر اساس تعریف ساده قانون جذب همان طور که گفتیم وقتی به چیزی فکر می کنید آن را جذب می کنید و آن چیز وارد زندگیتان میشود. دقیقاً قانون جذب مانند طناب عمل میکند یعنی وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید در حال کشیدن آن در زندگیتان هستید و آن را به زودی دریافت خواهید کرد. اما برای اینکه بتوانید با استفاده از قدرت ذهن تمام خواسته ها و آرزوهای تان را جذب کنید باید ورودی های ذهنتان را کامل کنترل کنید. منظور من هم از ورودی های ذهن همان افکار شماست!
به همین سادگی اگر بتوانید به درستی ورودی های ذهن تان را کنترل کنید می‌توانید به درستی از قدرت ذهن استفاده کنید. اما ممکن است بپرسید که چطور ذهنمان را کنترل کنیم؟
برای کنترل ذهن باید افکارتان را کنترل کنید. افکار انسان به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود. برای اینکه بفهمیم افکارتان مثبت است یا منفی باید به احساسات تان توجه کنید. در هر لحظه باید احساسات تان را بررسی کنید و ببینید که احساساتتان خوب است یا بد. اگر احساسات تان بد بود نشانه این است که افکارتان منفیست و بر اساس افکارتان ناخواسته ها وارد زندگی تان می شود.
اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که افکارتان درست است و به درستی دارید از قدرت ذهن در جهت آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می کنید. اما به دلیل اینکه کنترل افکار کار سخت و دشواری است در ادامه راه کارهایی را به شما خواهند گفت که می‌توانید که می‌توانید افکارتان را به درستی کنترل کنید.

قدرت ذهن و کائنات

 

آیا اصلا می دانید که چطور می توانید با استفاده از قانون جذب و قدرت ذهن خواسته ها و آرزوهای تان را جذب کنید؟ بر اساس قانون جذب افکار ما دارای یک سری ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد و کائنات با توجه به ارتعاشی که از ذهن دریافت می‌کنند خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگی تان خواهند کرد. یعنی به هر چیزی که فکر می کنید دارای انرژی است که این انرژی به کائنات فرستاده می شود. و به زبان ساده تر افکار انسان به ماده تبدیل میشود.
اما ممکن است این سوال ایجاد شود که کائنات دقیقاً چه چیزهایی هستند؟ که به زبان خیلی ساده تمام چیزهایی که در دنیا وجود دارد به جز خودتان و خداوند برای شما کائنات حساب میشود. و کائنات با توجه به ارتعاشاتی که از ذهنتان دریافت می کنند موقعیت ها و شرایطی را برایتان ایجاد می‌کنند که به ساده ترین شکل ممکن به آن خواسته و هدفی که میخواهید میرسید.
افکارتان هر لحظه در حال فرستادن ارتعاش به کائنات است. اما برای رسیدن به خواسته ها و هدفتان باید با آنها هم ارتعاش شوید و کائنات شرایطی را برایتان ایجاد کند تا با آن چیزی که می خواهید برسید. برای اینکه ارتعاش خواسته تان را به درستی بفرستید باید افکارتان را کنترل کنید و اینجاست که شما باید بتوانید به درستی از قدرت ذهن تان استفاده کنید.
برای اینکه ببینید ارتعاشی که هر لحظه در حال فرستادن آن به کائنات هستید ارتعاش منفی است و یا مثبت باید به احساسات تان توجه کنید. همانطور که گفتیم اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که ارتعاش خواسته و هدف تان را به درستی به کائنات ارسال میکنید. اگر هم احساس خوبی نداشتید نشانه این است که در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات هستید. پس نقش احساسات را در قدرت ذهن بسیار جدی بگیرید زیرا احساسات شماست که مانند قطب نما شما را در جهت رسیدن به خواسته هایتان هدایت می کند.
اما به دلیل اینکه کنترل افکار ممکن است در اوایل راه کار سخت و بسیار دشواری باشد پیشنهاد کنم از روش‌هایی که در ادامه جهت استفاده از قدرت ذهن به شما آموزش خواهیم داد نهایت استفاده را ببرید و بتوانید به درستی افکارتان را کنترل کنید.

قدرت ذهن انسان چقدر است؟

ممکن است بپرسید که قدرت ذهن انسان چقدر است و آیا با قدرت ذهن به تنهایی می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای من برسیم یا نه؟ ذهن انسان این قدرت را دارد که تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را خلق کند. البته علاوه بر اینکه شما باید از قدرت ذهن تان استفاده کنید باید برای رسیدن به خواسته هایتان هم تلاش فیزیکی کنید. منظور از تلاش فیزیکی اصلاً کار زیاد نیست.
بخواهید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید از ۱۰۰ درصد کاری که انجام می‌دهید ۹۹ درصد آن ذهنی و ۱ درصد آن فیزیکی است. یعنی اگر به درستی نتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید خیلی سخت می توانید با کار زیاد و تلاش بسیار به خواسته و هدفتان برسید. اگر از قدرت ذهن تان به درستی استفاده کنید و افکارتان را کنترل کنید تا ابتدا خواسته تان را بفرستید با کمترین مقدار کار فیزیکی می توانید به آن چیزی که می خواهید برسید.
 

قدرت ذهن انسان چگونه کار میکند؟

برای اینکه پی ببریم که قدرت ذهن انسان چگونه کار می کند و شما چطور می توانید با قدرت ذهن تان به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید باید نحوه کار کردن ذهن انسان برای دریافت و رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان را یاد بگیرید. طبق مراحل زیر به صورت کامل به شما آموزش داده ایم.
۱- اولین مرحله برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان با استفاده از قدرت ذهن این است که شما باید کامل مشخص کنید که چه چیزی را میخواهید و دقیقاً خواسته‌ها و آرزوهایتان چه چیزهایی هستند. بهترین کاری که می‌توانید کنید این است که هر آرزویی را که دارید را به صورت کاملا واضح و دقیق با مشخصات کامل بنویسید. از شما میخواهم که از همین حالا یک دفترچه ثبت موفقیت ها و خواسته ها انتخاب کنید و تمام تمرینات تان را در آن انجام دهید. به عنوان مثال از شما میخواهم که مشخصات کامل ماشین مورد نظر تان را کامل با جزئیات دقیق بنویسید.
۲- بعد از اینکه کامل مشخص کردید دقیقا چه چیزی را میخواهید باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش خواسته و هدفتان به کائنات وجود دارد که در ادامه به صورت کامل شما را با آنها آشنا خواهم کرد.
۳- در مرحله سوم بعد از این که ارتعاش خواسته تان به کائنات فرستادید کائنات کم کم خواسته ها و آرزوهایتان را وارد زندگی تان می کنند. در مرحله سوم دریافت خواسته صورت می‌گیرد که در این مرحله است که شما به آن چیزهایی که می‌خواهید می پرسید می رسید.
 

روش های استفاده از قدرت ذهن

همان طور که گفتیم برای اینکه بتوانید به درستی از قدرت ذهن تان استفاده کنید تا به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید باید روش فرستادن ارتعاش به کائنات را کامل یاد بگیرید. تمام روش هایی که در این مرحله به شما یاد خواهیم داد را باید کاملاً عملی کنید تا نتایج را بگیرید. باید فردی عملگرا باشید و برای رسیدن با چیزهایی که می‌خواهید تلاش کنید. اصلا هدف من تلاش فیزیکی زیاد نیست! هدف من این است که شما با استفاده از قدرت ذهن تان به خواسته هایتان برسید. پس از شما می خواهم که طبق مراحل و روش های زیر هر آن چیزی را که به شما می‌گویم در زندگی تان عمل کنید.

۱) مشخص کردن دقیق خواسته ها

در اولین قدم برای استفاده از قدرت ذهن تان این است که کاملا مشخص کنید که دقیقاً چه چیزی را میخواهید. همانطور که در بالا گفتم شما باید یک دفترچه ثبت خواسته ها داشته باشید و تمام خواسته ها و آرزوهایی که می خواهید را با جزئیات کامل و دقیق در آن یادداشت کنید. اصلاً به این فکر نکنید که خواسته تان ممکن است خیلی بزرگ باشد و به آن نرسید! شما باید باور و ایمان تان نسبت به خودتان و آرزوهای تان بسیار زیاد باشد و جرات این را داشته باشید که هر آن چیزی را که می خواهید با جزئیات دقیق درون دفترچه ثبت خواسته‌ها و آرزوهایتان یاد داشت کنید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید یک ویلا در لب دریا داشته باشید به صورت واضح مشخصات ویلا تان را کاملاً دقیق بنویسید مثلاً : ویلا که می خواهم هم در لب دریا در شهر ساری شمال باشد، لب دریا باشد، دو تا اتاق داشته باشد، استخر و سونا داشته باشد و…
فقط از شما میخواهم در اولین مرحله حتما باید هر خواسته و هدفی که در زندگیتان دارید را با جزئیات کامل بنویسید. همین حالا یک دفتر یا سررسید بردارید و تمام اهداف و خواسته هایی را که دارید را با جزئیات دقیق و واضح بنویسید. شما در اولین مرحله باید کامل مشخص کنید که دقیقا چه چیزی میخواهید، اول باید مشخص کنید چه چیزی میخواهید و بعد برای رسیدن به آن تلاش کنید.
یکی از مراحل مهم برای استفاده ز قدرت ذهن و فکر این است که باید خواسته ها و اهدافتان را با جزئیات دقیق مشخص کنید. همین حالا یک لیست کامل هر خواسته و هدفی که دارید را با جزئیات دقیق یادداشت کنید. هر چه با جزئیات دقیق تری بنویسید بهتر است.

۲) تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق

یکی دیگر از روش‌های بسیار قدرتمند برای استفاده از قدرت ذهن استفاده از تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق است. تصویرسازی ذهنی یا همان تجسم خلاق روشی است که شما خودتان را در شرایط رسیدن به خواسته ها و آرزوهای تان قرار می دهید. در تجسم خلاق شما از قدرت تخیل و تصورات تان برای به دست آوردن خواسته ها و آرزوهای تان استفاده می کنید. برای اینکه از قدرت ذهن تان در جهت خواسته‌ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید قوی‌ترین ارتعاش را به کائنات و جهان اصلی ارسال کنید و کائنات با دریافت ارتعاشی که از شما دریافت می کنند شما را به آن چیزهایی که می‌خواهید میرسانند. تجسم خلاق قدرتمندترین روش برای استفاده از قدرت ذهن است.
برای استفاده از این تکنیک بسیار قدرتمند شما می توانید در یک مکان ساکت قرار بگیرید و با استفاده از قدرت ذهن و تخیل تان خواسته های تان را طوری تجسم کنید که انگار به آنها رسیده اید. هرچقدر تجسم شما دقیق تر و واضح تر باشد ارتعاشی به کائنات و جهان هستی ارسال می کنید بسیار قوی تر است. برای استفاده از روش تجسم خلاق همین حالا بر روی خواسته ها و آرزوهای تان فکر کنید و آنها را در ذهن تان ببینید و احساس کنید و این کار را ادامه دهید تا احساسات تان خوب شود. برای اینکه ببینید از این روش تجسم خلاق به درستی استفاده می کنید یا نه باید احساسات تان توجه کنید که احساساتتان خوب است یا بد. اگر احساسات تان خوب بود نشانه این است که دارید راه را درست می روید.
اما برای استفاده از تجسم خلاق باید چهار مرحله را پشت سر بگذارید:
۱_ هدفتان را کامل و دقیق مشخص کنید
۲_ افکار و رویدادهای آن را واضح و روشن ایجاد کنید( ساختن تصویر سازی ذهنی دقیق )
۳_ بر روی خواسته‌ها و اهداف تان تمرکز کنید
۴_ به خواسته هایشان انرژی بیشتری بدهید( سعی کنید احساسات تان را بهتر و بهتر کنید)
یکی از راه های بسیار قدرتمند برای استفاده از قدرت ذهن استفاده از تکنیک تجسم خلاق است، برای استفاده از این تکنیک شما باید خواسته ها و اهدافی که دارید را با جزئیات دقیق در ذهنتان تجسم کنید. البته هنگام تجسم کردن به احساساتتان توجه کنید. باید هنگام تجسم کردن حس و حالتان خوب باشد.

۳) استفاده از عبارات و جملات تاکیدی مثبت

یکی دیگر از روش های استفاده از قدرت ذهن و استفاده از تکنیک عبارات و جملات تاکیدی مثبت است. همانطور که میدانید ضمیر ناخودآگاه تمام پیام هایی که دریافت می کنند را به صورت جدی می گیرد و تبدیل به باور می کند. به عنوان مثال اگر شما وضعیت مالی مناسبی نداشته باشید اما مدام از جملات تاکیدی ثروت ساز مثل ” من یک آهنربای جذب پول و ثروتم” و… استفاده کنید ضمیر ناخودآگاه تان این پیام را دریافت می کند که باعث ایجاد این باور در شما می شود که شما یک آهنربای جذب پول و ثروت هستید.
درهر شرایطی که هستید برای اینکه بتوانید بهتر این پیام‌ها را به ضمیر ناخودآگاه تان ارسال کنید میتوانید جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. هر چقدر این جملات تاکیدی را بیشتر تکرار کنید باعث ایجاد باور در شما می شود. برای استفاده از قدرت ذهن تان پیشنهاد می‌کنیم روزانه جملات تاکیدی که باعث احساس خوب در شما میشود را به صورت مداوم و پیوسته تکرار کنید.
البته برای استفاده از این روش شما باید بهترین جملات تاکیدی که احساس خوبی در شما ایجاد می شود را طراحی کنید و هر روز تکرار کنید. جملات تاکیدی که وقتی به صورت مداوم تکرار شود باعث ایجاد باور در شما می شود و به مورد زمان باورهایتان را تغییر می‌دهد.
البته برای این که بتوانید بهترین جملات تاکیدی را طراحی کنید باید یک سری اصول را رعایت کنید. اولین اصول برای ساخت و طراحی جملات کلیدی این است که حتماً جمله تکمیلی تان به زبان حال باشد. دومین نکته این است که بهتر است از شکرگزاری در ابتدای جمله تاکیدی استفاده کنید. برای استفاده از جملات تاکیدی هم می توانید جملات تاکیدی را بگویید و هم بنویسید. باید ببینید که احساستان در هنگام نوشتن بهتر است یا گفت.
البته به این دلیل که مبحث عبارات و جملات تاکیدی تمرکز بسیار مهمی است اگر می‌خواهید به صورت کامل بهترین جملات تکراری را خودتان طراحی کنید پیشنهاد می کنم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.
سومین روش استفاده از قدرت فکر استفاده از عبارات تاکیدی مثبت است، یک لیست از بهترین عبارات تاکیدی تهیه کنید و روزانه ۵۳ بار روی کاغذ بنویسید. عبارات تاکیدی زیادی وجود دارد. سعی کنید هنگام نوشتن عبارات تاکیدی خواسته ها و اهدافتان را احساس کنید. همین احساسات باعث جذب چیزهای مثبت در زندگی شما میشود.

۴) هر روز مدیتیشن کنید

یکی دیگر از بهترین روش هایی که باعث افزایش قدرت ذهن تان می شود مدیتیشن کردن است. مدیتیشن باعث ایجاد آرامش در شما می‌شود و استرس و نگرانی و احساس بد را از شما دور می کند. شاید ندانید که دقیقاً مدیتیشن چیست؟
مدیتیشن (meditation) یک روش بسیار قدرتمند برای متمرکز کردن ذهن در بدن است با انجام این کار به آرامش می رسید و جسم و ذهنتان آرام می شود. اگر بتوانید به درستی مدیتیشن کنید می توانید تمام احساسات بد و منفی را از خودتان دور کنید و به احساس خوب و آرامش درونی برسید.
هرچقدر آرامشم بیشتر باشد وقتی به اهداف و خواسته هایتان تمرکز می کنید احساس من بهتر می شود. بهتر است روزانه ۱۵ دقیقه برای مدیتیشن و انجام مراقبه زمان بگذارید. مدیتیشن را توصیه می کنیم در اول صبح انجام دهید. زیرا با خوب کردن احساس تان در اول صبح باعث می شود که در بقیه روز به راحتی احساس تان خوب باشد.
بهترین زمان برای مدیتیشن کردن قرار داشتن در حالت آلفا است. بهتر است شب ها قبل از خواب و صبح ها بعد از اینکه از خواب بیدار شدید مدیتیشن کنید.

۵) استفاده از قانون شکرگزاری

یکی دیگر از تکنیک های بسیار قدرتمند استفاده از قدرت ذهن و قدرت فکر استفاده از قانون شکر گزاری است. وقتی شما از قانون شکرگزاری استفاده می کنید دارید از قدرت فکرتان استفاده می کنید و روی خواسته ها و اهدافی که در زندگی دارید توجه می کنید. همین توجه کردن روی نعمت هایی که خداوند به شما داده است باعث میشود ذهن تان شروع به فرستادن ارتعاش کند.
شما با شکرگزاری میتوانید با استفاده از ذهن تان قوی ترین ارتعاش موجود در کائنات را ارسال کنید. برای همین من از شما میخواهم هر روز بابت تمام نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگزاری کنید. برای اینکه از شکرگزاری بهترین نتیجه را بگیرید پیشنهاد میکنم حتما کتاب معجزه خانوم رندابرن را مطالعه کنید و همان طور که داخل کتاب گفته شده عمل کنید.
از شما میخواهم تمام تمرینات کتاب معجزه شکرگزاری خانوم راندابرن را به مدت ۲۰ روز انجام بدهید و ایمان دارم چنان نتایجی وارد زندگیتان میشود که کامل از قدرت ذهن تان آگاه میشوید. برای اینکه بهترین نتیجه از شکرگزاری را بگیرید باید در طول روز از این قانون مهم کائنات استفاده کنید.
شکرگزاری باعث میشود شما از ذهنتان کار بکشید. شما با توجه کردن میتوانید از این قدرت ذهن تان نهایت استفاده را ببرید. وقتی به نعمت هایی که دارید توجه می کنید یعنی ذهن شما در حال فرستادن ارتعاش نعمت هایتان به کائنات است و کائنات نعمت هی بیشتری را وارد زندگی ان خواهد کرد.
شما برای هر نعمتی که در زندگی دارید شکرگزاری کنید و ببینید چطور از این قدرت فکرتان بهترین نتایج را میگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *