قانون فراوانی چیست؟

(۷ راه استفاده از قانون فراوانی)

قانون فراوانی یکی است قوانین بسیار مهم در جهان هستی است. با توجه به این که سوالات زیادی در زمینه قانون جذب فراوانی در سایت مدیر افکار پرسیده شده است  در این مقاله قصد داریم به صورت قدم به قدم شما را با  قانون وفور نعمت در زندگی آشنا کنیم.
 ممکن است شما هم به دنبال استفاده از این قانون در زندگی باشید، اما ندانید که چطور می‌توانید از قوانین فراوانی در زندگی استفاده کنید .  در ادامه به صورت کامل به شما آموزش قانون فراوانی را خواهیم گفت و به شما میگوییم که اصلاح قانون جذب فراوانی در زندگی چیست و چطور می‌توانید فراوانی را وارد زندگیتان کنید.
 اگر به دنبال یک تحول عظیم در زندگیتان هستید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

قانون فراوانی در زندگی چیست؟

 

به زبان خیلی ساده منظور از این قانون یعنی اینکه ما در دنیایی زندگی میکنیم که سرشار از نعمت، ثروت، روابط عالی،  دختر خوب برای ازدواج، پسر خوب برای ازدواج و… است.
 البته برای خود من هم استفاده از این قانون بسیار با چالش های زیادی همراه بوده است. است اما از وقتی که توانستم قانون فراوانی را در زندگی احساس کنم همیشه حس و حالم بسیار خوب بوده.
 برای اینکه بتوانید از فراوانی و نعمت را وارد زندگی تان کنید و از این قانون استفاده کنید باید به صورت کامل با  قانون جذب آشنا باشید.  البته مقالات زیادی در زمینه قانون جذب در سایت مدیر افکار منتشر کردیم. اما برای درک بهتر این قانون مهم در زندگی سعی می کنیم شما خیلی مختصر با قانون جذب آشنا کنیم.
 پس اگر خیلی ساده بخواهیم به شما بگوییم که قانون فراوانی چیست؟  به زبان خیلی ساده منظور از این قانون این که در این دنیا پول و ثروت فراوان برای هر کسی است. همه ما انسان ها در دنیای پر از ثروت و فراوانی زندگی می کنیم.

رابطه قانون جذب با فراوانی

 

 به زبان خیلی ساده منظور از قانون جذب یعنی اینکه وقتی شما به یک موضوع فکر می کنید در حال جذب آن در زندگی هستید.  وقتی به بی‌پولی فکر می کنید در حال جذب و بی پولی در زندگی هستید!  وقتی به یک روابط خوب فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش مثبت هستید.
 پس به زبان خیلی ساده قانون جذب یعنی وقتی یک موضوعی فکر می کنید آن را در زندگیتان وارد  می‌کنید.   شاید در اوایل راه برای تو کمی سخت باشد که بتوانید از قانون جذب به درستی استفاده کنید.
  اما به مرور زمان وقتی از این قانون استفاده میکنید و ذهنتان عادت می کند و راحت‌تر می‌توانید ارتعاش خواسته هدفتان را به کائنات ارسال کنید.
برای اینکه بتوانید از فراوانی را وارد زندگی تان کنید باید درک کاملی از قانون جذب داشته باشید.  باید کامل ببینید که قانون جذب چگونه عمل میکند.
برای جذب فراوانی شما باید به این باور برسید که دنیا پر از فراوانی و ثروت است.  البته ممکن است برای استفاده از این قانون در اوایل راه کمی سردرگم شوید و ممکن است این باور کمی برایتان دشوار و سخت  جا بیفتد.
 ولی می خواهم به شما بگویم که اگر قانون فراوانی را در زندگی خود باور کنید اتفاقات بیشتر از آنچه که فکرش را هم نمی کنید در زندگیتان رخ می دهد.

آموزش جذب فراوانی در زندگی

برای اینکه بتوانید از قانون جذب برای جذب فراوانی در زندگی تان استفاده کنید باید بخواهید و ذهنتان را در  این زمینه آماده کنید.
 برای استفاده از قانون جذب باید کامل درک کنید که این قانون چگونه کار میکند. البته در ادامه بهترین تمرین فراوانی را در اختیار شما قرار می دهیم تا این تمرین را روزانه انجام دهید و ذهنتان فراوانی را در زندگیتان باور کند.
حتما بخوانید: برنامه ریزی چیست؟

چگونه فراوانی را وارد زندگی خود کنیم؟

 در قانون فراوانی ممکن است کمی سخت و دشوار باشد.  شما چه بخواهید این قانون را باور کنید و چه نخواهید دنیا پر از فراوانی و ثروت است.
 حالا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید  که اگر دنیا پر از ثروت و فراوانی است  پس چرا  بسیاری از افراد فقیر هستند؟!
 در دنیایی که ما زندگی میکنیم  هیچ ثروت و نعمت محدودی وجود ندارد و تنها دلیلی که بسیاری از افراد  نمی توانند از نعمت فراوانی  استفاده کنند این است که از ذهنشان به درستی استفاده نمی کنند.
 در کل وقتی شما بخواهید از قانون جهان هستی استفاده کنید  ممکن است ذهن شما را در اوایل راه اذیت کند. البته خود من هم در  اوایل راه که با قانون جذب و قانون فراوانی آشنا شدم  مقاومت های ذهنی زیادی داشتم.  اما وقتی روی ذهنم کار کردم و احساساتم را خوب کردم توانستم  از این قانون نتیجه بگیرم.

ساخت باور فراوانی

 یکی از موانع بزرگی که باعث می‌شود شما نتوانید از قانون فراوانی استفاده کنید این است که شما توسط باورهای محدود کننده احاطه شده اید.
 باور در زندگی نقش بسیار مهمی دارد،  به زبان خیلی ساده منظور از باور تصاویر ذهنی است که بیش از حد در ذهنتان ایجاد شده است است و باعث ایجاد باورها در زندگی شده است.
 برای اینکه بتوانید از قانون فراوانی در زندگی تان استفاده کنید  باید باور فراوانی را در ذهنتان ایجاد کنید.  باور فراوانی به زبان ساده یعنی اینکه دنیا پر از فراوانی و ثروت است.  تا وقتی باور در ذهنتان ایجاد نشود شما نمی توانید از قانون فراوانی نهایت استفاده را ببرید.

روش های استفاده از قانون فراوانی در زندگی

 

در این قسمت می خواهم به شما بگویم که چطور می‌توانید با این قانون مهم کائنات آشنا کنیم.

۱- برطرف کردن محدودیت های ذهنی

برای اینکه بتوانید از قانون فراوانی در زندگی استفاده کنید باید به این نکته توجه کنید که تمام محدودیت های ذهنی را از خودتان دور کنید.
تمام محدودیت های ذهنی به خاطر باورهای محدود کننده ای است که شما  در زندگی تان دارید.  استفاده از از قوانین فراوانی در دنیا شما باید باورهای محدود کننده تان را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای  مضر کنید.
حالا ممکن است این سوال پیش بیاید که از کجا بفهمیم باوری در زندگی ما مفید است یا مضر؟
برای شناسایی باورها شما باید به احساسات تان توجه کنید.  اگر به یک موضوعی فکر کردید و احساس بدی داشتید نشانه باور نادرست در زندگیتان است. پس شما باید خیلی سریع باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه در زندگیتان کنید.
برای جایگزین باورهای درست باید ورودی های مثبتی که احساسات خوبی به شما می دهد را در زندگیتان ایجاد کنید.
 برای جایگزین باورهای درست باید  از روش های مثل گفتن جملات تاکیدی مثبت،  تجسم خلاق، انجام تمرینات قانون جذب و…  استفاده کنید.

۲- دنیا پر از فراوانی و ثروت است

وقتی بخواهد از قانون فراوانی در زندگی تان استفاده کنید باید به این نکته توجه کنید که دنیا پر از ثروت و فراوانی است.   ثروتی  که در دنیا وجود دارد هیچ محدودیتی ندارد و هیچ وقت به پایان نمی‌رسد. پس باز هم تاکید می کنم تنها دلیلی که باعث می شود نتوانید به درستی از قانون جذب فراوانی در زندگی استفاده کنید باورهای محدود کننده شما است.

۳- تصاویر ذهنی مناسب بسازید

 یکی دیگر از روشهای  استفاده از این قانون مهم جذب  این است که تا جای ممکن سعی کنید از تصاویر ذهنی مثبت استفاده کنید.
 باید در تمام صورت با استفاده از تصاویر ذهنی که ایجاد می کنید صفحه حالتان خوب شود.  تصاویر ذهنی منفی که باعث ایجاد احساس بد در شما می شود شما را از قانون فراوانی دور میکند و نمی گذارد از این قانون در زندگیتان آن به درستی استفاده کنید.

۴- احساساتتان را خوب نگهدارید

 بزرگترین راز مهم در قانون جذب و قانون جذب فراوانی در زندگی داشتن احساسات خوب است.   تا وقتی که احساسات تان خوب نباشد  نمی توانید به درستی فراوانی را وارد زندگیتان کنید.
 اصلاً شاه کلید  اصلی در قانون جذب داشتن احساسات خوب است.  شما باور های مثبت ایجاد می‌کنید که همین باورهای مثبت  باعث ایجاد احساسات خوب در شما می شود.  شما ورودی ذهنتان را کنترل می کنید و از ورودی های مثبت استفاده می کنید همین موضوع باعث می‌شود احساساتتان خوب شود.  شما از جملات تاکیدی مثبت استفاده می کنید که باعث ایجاد احساسات خوب ب در شما می شود و همین باعث ورود فراوانی در زندگیتان میشود.
 پس به این نکته توجه کنید برای استفاده از قانون فراوانی  باید همیشه احساسات تان را خوب نگه دارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این قانون استفاده کنید.

۵- انجام تمرین های ذهنی مناسب

 اگر بخواهید از قانون فراوانی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید باید برای ذهن تان زمان بگذارید و روی ذهن تان کار کنید.
 اگر بتوانید روزانه تمرینات قانون جذب را انجام بدهید  و احساسات تان را خوب کنید  به زودی  فراوانی وارد زندگی تان می شود.
 شما باید روزانه نهایتاً یک ساعت روی ذهنتان  وقت بگذارید.  منشا اصلی ورود ثروت ها و نعمت ها در زندگی استفاده از قدرت ذهن است.

۶- جملات تاکیدی مثبت فروانی

استفاده از جملات تاکیدی مثبت یکی دیگر از روش های استفاده از جذب فراوانی در زندگی است. پیشنهاد می کنیم بهترین جملات تاکیدی مثبت را پیدا کنید و هر روز  ۵۳  مرتبه هر جمله تاکیدی را  روی کاغذ بنویسید.  سعی کنید از بین جملات تاکیدی زیادی که وجود دارد بهترین جمله ترکیبی را انتخاب کنید و روزانه بنویسید.
بهترین جملات تاکیدی برای قانون فراوانی:
  • جهان پر از فروانی و ثروت است
  • قاعده این جهان بر اساس فراوانی است
  • خدایا شکرت که با قانون جذب فراوانی آشنا شدم
  • در دنیا پر از سروت و فراوانی است.

۷- انجام بازی فراوانی به صورت روزانه

یکی از بهترین تمرین های قانون جذب برای استفاده از قانون فراوانی در زندگی تمرین بازی فراوانی خانم استرهیکس (esther hicks) است.  اگر بتوانید این تمرین را به درستی انجام دهید میتوانید نهایت استفاده را از این قانون مهم کائنات داشته باشید.  البته این را هم بگویم که این تمرین بیشتر برای  استفاده از قانون جذب پول است.  اما خانم  استر هیکس تاکید زیادی کرده برای افرادی که  میخواهند از فراوانی را وارد زندگی شان کنند  این تمرین را به صورت روزانه انجام بدهید و نتایجش را تا ۳۰ روز میبینید.
تمرین بازی فراوانی به این صورت است که روز اول ۱  میلیون تومان به حساب شما واریز می شود. روز دوم دو میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان، روز چهارم ۴ میلیون تومان و…
شما از صبح وقتی که از خواب بیدار می شوید وقت دارید تمام پول هایی که به صورت روزانه به حساب شما واریز می شود را به صورت کاملاً ذهنی خرج کنید.  اگر یک روز یادتان برود باید از روز اول شروع کنید.
اگر این تمرین را به درستی بتوانید انجام بدهید و هنگام خرید چیزهایی که واقعا نیاز دارید و باعث احساسات خوب در شما می شود را خرید کنید نتایج فوق العاده ای میگیرید.
جمع بندی
قانون فراوانی یکی از قوانین مهم در جهان هستی است. است به زبان خیلی ساده  منظور از جذب فراوانی یعنی اینکه خدا جهان را طوری آفریده که پر از ثروت و نعمت است. دست هر کس که بتواند باور فراوانی را در ذهنش ایجاد کند و باور کند که دنیا پر از ثروت و فراوانی است پول و ثروت فراوان وارد زندگی تان می شود.  در این مقاله شما را با چندین روش استفاده از قانون فراوانی آشنا کردیم و مطمئن باشید اگر این کارها را به درستی انجام بدهید و احساسات تان خوب باشد نتایج بزرگی در زندگی تان خواهید گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *